Bine aţi venit Vizitator!
Marţi, 16.04.2024, 15:00:14
Acasă | Înregistrare | Autentificare | RSS
ȘCOALA GIMNAZIALĂ
”NICOLAE IORGA” IAȘI

VIITORUL ÎNCEPE AZI - ÎMPREUNĂ VOM REUȘI

Anunțuri

10.04.2024
TITULARIZARE 2024
  • CONDIȚII ȘI CRITERII SPECIFICE
  • REZULTATE PRETRANSFER
  • REZULTATE FINALE PRETRANSFER

  • 08.04.2024
    ÎNSCRIERE CLASA PREGĂTITOARE 2024-2025

  • METODOLGIE
  • CALENDAR ÎNSCRIERE
  • CIRCUMSCRIPȚIA ȘCOLII
  • PLAN ȘCOLARIZARE
  • ACTE DOSAR
  • PREZENTAREA ȘCOLII
  • ZIUA PORȚILOR DESCHISE
  • ZIUA PORȚILOR DESCHISE - AFIȘ
  • MODEL CERERE ÎNSCRIERE

  • 20.01.2024
    CONCURS ”AVENTURA CUNOAȘTERII DE LA LEGENDĂ LA ȘTIINȚĂ 2024, Ediția a IV-a”
  • REGULAMENT CONCURS
  • ANEXA 1
  • ANEXA 2
  • LEGENDE CLASA a II-a
  • LEGENDE CLASA a III-a
  • LEGENDE CLASA a IV-a
  • MODEL SUBIECTE ȘI BAREM CLASA a II-a
  • MODEL SUBIECTE ȘI BAREM CLASA a III-a
  • MODEL SUBIECTE ȘI BAREM CLASA a IV-a

  • 11.01.2024
    CURSURI OPȚIONALE
  • OFERTA CURSURI OPȚIONALE PENTRU ANUL ȘCOLAR 2024-205

  • 22.10.2023
    SALARIZARE
  • SALARII SEPTEMBRIE 2023

  • 20.09.2023
    AN ȘCOLAR 2023-2024
  • STRUCTURA ANULUI ȘCOLAR 2023 - 2024

  • 14.09.2023
    ANUNȚ BURSE
  • DOSAR RECHIZITE
  • DOSAR BURSĂ SOCIALĂ

  • 29.05.2023
    ACTIVITATE TEREN SPORT
  • REGULAMENT PRIVIND ACCESUL PE TERENUL DE SPORT

  • 12.05.2023
    CONCURS FIZICĂ-CHIMIE PENTRU ELEVII DIN MEDIUL RURAL ”IMPULS PERPETUUM”
  • REZULTATE
  • SUBIECTE FIZICĂ CLS 6
  • BAREM FIZICĂ CLS 6
  • SUBIECTE CHIMIE CLS 7
  • BAREM CHIMIE CLS 7
  • SUBIECTE ȘI BAREM FIZICĂ CLS 7
  • INFORMAȚII CONTESTAȚII
  • MODEL CERERE CONTESTAȚII
  • REGULAMENT CONCURS
  • REPARTIZARE CANDIDAȚI PE SĂLI

  • 12.10.2022
    PROGRAM AUDIENȚE
  • PROGRAM AUDIENȚE AN ȘCOLAR 2022-2023

  • 04.05.2022
    ”ȘCOALĂ SIGURĂ, FĂRĂ PORT SAU FOLOSIRE DE OBIECTE PERICULOASE”
  • ȘCOALA SIGURĂ

  • 19.03.2021
    INFORMAȚII CORONAVIRUS
  • PENTRU MAI MULTE INFORMAȚII ACCESAȚI SITE-UL INSTITUȚIA PREFECTULUI- CORONAVIRUS

  • 12.01.2021 INFORMAȚII VACCINARE ÎMPOTRIVA COVID-19
  • !!!CITEȘTE AICI!!!

  • 25.11.2020
    DECLARAȚII
  • DECLARAȚIE DE AVERE
  • DECLARAȚIE DE INTERESE


  • 22.05.2020
    UTILIZAREA PLATFORMELOR ON-LINE
  • INFORMARE ISJ PRIVIND UTILIZAREA PLATFORMELOR ON -LINE ÎN EDUCAȚIE
  • Revista cadrelor didactice

    Revista elevilor


    Autentificare

    Căutare

    Calendar

    «  Aprilie 2024  »
    LnMrMrcJoiVnSaDm
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930

    Statistici


    Total online: 1
    Vizitatori: 1
    Utilizatori: 0

    Sondajul nostru

    Evaluează site-ul meu
    Total răspunsuri: 147

    Implicare

    PERSONAL

    PERSONAL

    PROFESORI ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR

    NR. CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE GRUPA GRADUL DIDACTIC
    1  URSU ECATERINA MIJ A GR. 2
    2  CORCHEZ CAMELIA MIJ B DEFINITVAT
    3  MORĂRAȘU BIANCA MARE  A DEBUTANT
    4  DIACONU PROFIR SORINA MARE  B GR. 1
    5  APETREI IULIANA MICĂ A GR. 1
    6  GAGEA ELENA MICĂ B DEFINITVAT
    7  STANCU BIANCA MARE C DEBUTANT

     

    PROFESORI ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR

    NR. CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE

    GRAD DIDACTIC

    CLASA
    1  PANȚIRU  NINA GR. 1 1A
    2  STURZA TATIANA  GR 1 1B
    3  COSTINEANU  ICHIM MARIA  GR. 1 1C
    4  NEGURĂ LUCIA HENRIETTE GR. 2 1D
    5  GRIGORESCU CAMELIA DEFINITIVAT 1E
    6  CUCIUREANU OANA ELENA GR. 1 1F
    7  MORĂRAȘU MARIANA GR. 1/METODIST ISJ 2A
    8  BÎRNAT SABINA DEFINITVAT 2B
    9  MORUZI MIHAELA DEFINITVAT 2C
    10  BUCĂTARU MARIANA DEFINITVAT 2D
    11  SITARU IRINA GR. 1 2E
    12  MICLĂUȘ FLORINA DEFINITIVAT 3A
    13  MORARU LILIANA GR. 2 3B
    14  ZIELKE LILIANA GR.1 3C
    15  URSU MANUELA DEFINITVAT 3D
    16  NECHITA SORIN  GR. 2 4A
    17  HÎRZOPARIU  ANA IRINA GR. 1 4B
    18  MIHAI TEODORA MĂDĂLINA DEBUTANT 4C
    19  LOGHIN DENISA DEFINITIVAT 4D
    20  NISTOR NICOLETA DEBUTANT PA
    21  MARDARE MARIANA DEFINITIVAT PB
    22  TUDOSE MARIA GR. 1 PC
    23  MIRON ALEXANDRU NICOLAE GR. 2 PD
    24  GLODEANU BIANCA IOANA DEBUTANT PE
    25  PRODAN ALEXANDRA GEORGIANA DEFINITVAT PF

     

    PROFESORI

    NR. CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE DISCIPLINA GRAD DIDACTIC
    1  TĂRNICERIU DANIELA  LB. ROMÂNĂ GR. 1
    2  SĂNDULACHE ANA  LB. ROMÂNĂ GR. 1
    3  COMORAȘU ALEXIA MARIA  LB. ROMÂNĂ DEBUTANT
    4  NICA MARIA  LB. ROMÂNĂ GR. 2
    5  BULAI ELENA  MATEMATICĂ GR. 1
    6  MAFTEI -GÎTLAN  ANDREIA  MATEMATICĂ GR. 2
    7  ILAȘ PETRU  MATEMATICĂ DEFINITIVAT
    8  GRECU ANDREEA  MATEMATICĂ GR. 1
    9  ISTRATE ILIE  LB. LATINĂ GR. 2
    9  IDRICIANU NICOLETA  LB. FRANCEZĂ GR. 1 METODIST ISJ
    10  CAZAMIR PAULA  LB. FRANCEZĂ GR. 1
    11  BACIU ȘTEFAN  LB. FRANCEZĂ DEBUTANT
    12  LENCU MARGARETA  LB. ENGLEZĂ GR. 1
    13  BADINĂ VALERICA  LB. ENGLEZĂ DEFINITIVAT
    14  IONESCU ANCA  LB. ENGLEZĂ GR. 2
    15  COPTU ANDREEA MĂDĂLINA  LB. ENGLEZĂ DEFINITVAT
    16  PEȘTE MIOARA  FIZICĂ GR.1 METODIST ISJ
    17  RUSU CRISTINA  CHIMIE-FIZICĂ GR. 1 
    18  ALISTAR IOANA  BIOLOGIE DEFINITVAT
    19  BACIU FLORINA  BIOLOGIE GR. 1
    20  PANAITE RODICA  GEOGRAFIE GR. 1
    21  BUTACU SIMONA  ISTORIE GR. 1
    22  COȘNETE BIANCA ELENA  ISTORIE DEBUTANT
    23  BURLACU LAURENȚIU  INFORMATICĂ  GR. 1
    24  DOROBĂȚ FLORIN  RELIGIE GR. 1
    25  BELEUȚĂ CRISTINA ELENA  RELIGIE GR. 1
    26  PLĂMADĂ MIHAELA  RELIGIE  GR. 2
    27  HOREANU MARIA LAURA  ED. SOCIALĂ / CONSILIER ȘCOLAR DR. / DEFINITIVAT
    28  TUDOSE MIHAELA  ED. SOCIALĂ DEFINITIVAT
    29  ARMAȘU DOINA  ED. FIZICĂ GR. 1
    30  ATOMI MARIA ANDREEA  ED. FIZICĂ DEBUTANT
    31  ACASANDREI  IULIANA  ED. FIZICĂ GR. 2
    32  GUCIANU ROBERT  ED. FIZICĂ DEFINITIVAT
    33  LEONTE MARIA  ED. MUZICALĂ GR. 2
    34  TODERICĂ OANA  ED. PLASTICĂ GR. 1
    35  SÎRBU CARMEN  ED. TEHNOLOGICĂ GR. 1
    36  COSTANDACHI MANUELA  ED. TEHNOLOGICĂ DEFINITIVAT
    37  ARĂDOAIE LAVINIA  PROFESOR SPRIJIN GR. 1
    38  ARSENE LIVIA  PROFESOR LOGOPED GR. 1

     

     

    PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR

    NR. CRT NUMELE ȘI PRENUMELE  FUNCȚIA
    1  ec. BRUMĂ  CLAUDIA  CONTABIL ȘEF
    2  COJOCARU ALOIZA  SECRETAR ȘEF
    3  NECHITA STELIANA  SECRETAR
    4  prof. ICHIM CRISTINA  BIBLIOTECAR
    5  COTROHOL MĂRIOARA  TEHNICIAN
    6  TRIFAȘ CIPRIAN  ADMINISTRATOR

     

    PERSONAL NEDIDACTIC

    NR. CRT NUMEȘLE ȘI PRENUMELE FUNCȚIA
    1  LUNGU MIHAELA  Îngrijitor școală
    2  NIȚĂ MARINELA  Îngrijitor școală
    3  TODIRAȘCU ELENA  Îngrijitor școală
    4  DIȚĂ MONICA  Îngrijitor școală
    5  NECULAI MARGARETA   Îngrijitor școală
    6  ZAMFIRESCU NARCISA  Îngrijitor grădiniță
    7  BUTNARU ELENA  Îngrijitor grădiniță
    8  MARIAN RADU  Muncitor întreținere
    9  HULUBEI CONSTANTIN  Paznic
    10  SIMION OCTAV  Paznic
    11  NEDELCU DUMITRU  Paznic