Bine aţi venit Vizitator!
Miercuri, 29.05.2024, 11:51:50
Acasă | Înregistrare | Autentificare | RSS
ȘCOALA GIMNAZIALĂ
”NICOLAE IORGA” IAȘI

VIITORUL ÎNCEPE AZI - ÎMPREUNĂ VOM REUȘI

Anunțuri

29.05.2024
ÎNSCRIERE CLASA PREGĂTITOARE 2024-2025

  • LISTA COPII ADMIȘI
  • METODOLGIE
  • CALENDAR ÎNSCRIERE
  • CIRCUMSCRIPȚIA ȘCOLII
  • PLAN ȘCOLARIZARE
  • ACTE DOSAR
  • PREZENTAREA ȘCOLII
  • ZIUA PORȚILOR DESCHISE
  • ZIUA PORȚILOR DESCHISE - AFIȘ
  • MODEL CERERE ÎNSCRIERE

  • 28.05.2024
    STRUCTURĂ ORIENTATIVĂ AN ȘCOLAR 2024-2025
  • STRUCTURA ANULUI ȘCOLAR 2024 - 2025

  • 25.05.2024
    ÎNSCRIERE GRĂDINIȚĂ 2024-2025

  • CALENDAR ÎNSCRIERE
  • MODEL CERERE
  • NUMĂR LOCURI
  • ACTE DOSAR
  • CRITERII DEPARTAJARE

  • 21.04.2024
    CONCURS ”AVENTURA CUNOAȘTERII DE LA LEGENDĂ LA ȘTIINȚĂ 2024” Ediția a IV-a
  • REZULTATE FINALE CLASA a 2-a
  • REZULTATE FINALE CLASA a 3-a
  • REZULTATE FINALE CLASA a 4-a
  • SUBIECT CLASA a 2-a
  • SUBIECT CLASA a 3-a
  • SUBIECT CLASA a 4-a
  • BAREM CORECTARE CLASA a 2-a
  • BAREM CORECTARE CLASA a 3-a
  • BAREM CORECTARE CLASA a 4-a
  • LEGENDE CLASA a II-a
  • LEGENDE CLASA a III-a
  • LEGENDE CLASA a IV-a
  • MODEL SUBIECTE ȘI BAREM CLASA a II-a
  • MODEL SUBIECTE ȘI BAREM CLASA a III-a
  • MODEL SUBIECTE ȘI BAREM CLASA a IV-a

  • 10.04.2024
    TITULARIZARE 2024
  • CONDIȚII ȘI CRITERII SPECIFICE
  • REZULTATE PRETRANSFER
  • REZULTATE FINALE PRETRANSFER

  • 11.01.2024
    CURSURI OPȚIONALE
  • OFERTA CURSURI OPȚIONALE PENTRU ANUL ȘCOLAR 2024-205

  • 22.10.2023
    SALARIZARE
  • SALARII SEPTEMBRIE 2023

  • 20.09.2023
    AN ȘCOLAR 2023-2024
  • STRUCTURA ANULUI ȘCOLAR 2023 - 2024

  • 14.09.2023
    ANUNȚ BURSE
  • DOSAR RECHIZITE
  • DOSAR BURSĂ SOCIALĂ

  • 29.05.2023
    ACTIVITATE TEREN SPORT
  • REGULAMENT PRIVIND ACCESUL PE TERENUL DE SPORT

  • 12.05.2023
    CONCURS FIZICĂ-CHIMIE PENTRU ELEVII DIN MEDIUL RURAL ”IMPULS PERPETUUM”
  • REZULTATE
  • SUBIECTE FIZICĂ CLS 6
  • BAREM FIZICĂ CLS 6
  • SUBIECTE CHIMIE CLS 7
  • BAREM CHIMIE CLS 7
  • SUBIECTE ȘI BAREM FIZICĂ CLS 7
  • INFORMAȚII CONTESTAȚII
  • MODEL CERERE CONTESTAȚII
  • REGULAMENT CONCURS
  • REPARTIZARE CANDIDAȚI PE SĂLI

  • 12.10.2022
    PROGRAM AUDIENȚE
  • PROGRAM AUDIENȚE AN ȘCOLAR 2022-2023

  • 04.05.2022
    ”ȘCOALĂ SIGURĂ, FĂRĂ PORT SAU FOLOSIRE DE OBIECTE PERICULOASE”
  • ȘCOALA SIGURĂ

  • 19.03.2021
    INFORMAȚII CORONAVIRUS
  • PENTRU MAI MULTE INFORMAȚII ACCESAȚI SITE-UL INSTITUȚIA PREFECTULUI- CORONAVIRUS

  • 12.01.2021 INFORMAȚII VACCINARE ÎMPOTRIVA COVID-19
  • !!!CITEȘTE AICI!!!

  • 25.11.2020
    DECLARAȚII
  • DECLARAȚIE DE AVERE
  • DECLARAȚIE DE INTERESE


  • 22.05.2020
    UTILIZAREA PLATFORMELOR ON-LINE
  • INFORMARE ISJ PRIVIND UTILIZAREA PLATFORMELOR ON -LINE ÎN EDUCAȚIE
  • Revista cadrelor didactice

    Revista elevilor


    Autentificare

    Căutare

    Calendar

    «  Mai 2024  »
    LnMrMrcJoiVnSaDm
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031

    Statistici


    Total online: 1
    Vizitatori: 1
    Utilizatori: 0

    Implicare

    Sefi de promoție

    ANUL        NUMELE ȘI PRENUMELE

    MEDIE

    CL 5

    MEDIE

    CL 6

    MEDIE

    CL 7

    MEDIE

    CL 8

    MEDIE

    GENERALĂ

    1989-1990 PINTILIE GEORGETA 9,45 9,33 9,73 9,37 9,47
    1990-1991 AGACHE MIHAIL 9,72 9,71 9,59 9,33 9,59
    1991-1992 PĂLICI ȘTEFAN 9,94 9,66 8,72 8,46 9,20
    1992-1993 PERJU LAURA 9,81 9,35 9,47 9,27 9,48
    1993-1994 MARCIUC OANA 9,90 9,92 9,80 9,92 9,86
    1994-1995 HRIȚCU MARINELA 9,96 9,22 9,87 9,98 9,76
    1995-1996 TELEMAN ALEXANDRA 9,51 9,76 9,66 9,60 9,63
    1996-1997 DIACONU ELENA 9,61 9,59 9,64 9,64 9,62
    1996-1997 BOCANCEA ANA 9,75 9,45 9,68 9,58 9,62
    1997-1998 NEAGA VALENTINA 9,94 9,66 9,66 9,35 9,65
    1998-1999 ROTARU ADRIAN 9,00 9,61 9,66 9,35 9,41
    1999-2000 GHERGUȚ INGRID 9,27 9,30 9,41 9,28 9,32
    2000-2001 AIRINEI IOANA 9,41 9,67 9,53 9,81 9,61
    2001-2002 NICULIȚA IONELA 9,82 9,70 9,86 8,73 9,53
    2002-2003 ȚIGĂNAȘ VLADIMIR 9,53 9,62 9,72 9,47 9,59
    2003-2004 GÎLIȚĂ MĂDĂLINA 9,63 9,47 9,63 9,96 9,65
    2004-2005 PLEȘCA IONUȚ 10 10 10 10 10
    2005-2006 ASĂVOAIEI MARIA 9,87 10 9,97 9,92 9,94
    2006-2007 BÎRSAN MARIA 9,68 9,85 9,88 9,86 9,82
    2007-2008 CĂRPUȘOR BOGDAN 9,65 9,85 9,72 9,91 9,78
    2008-2009 CORCIU MIHAI 9,81 9,82 9,83 9,86 9,83
    2009-2010 IURCIUC PETRONELA 9,63 9,20 9,50 9,76 9,52
    2010-2011 HUȘLEAG DANIELA 9,66 9,97 9,86 9,85 9,83
    2001-2012 CIOBANU DIANA 9,85 9,71 9,78 9,81 9,83
    2012-2013 NECHIFOR DELIA 9,86 9,87 10 10 9,93
    2013-2014 SIMION GEORGIANA 9,66 9,84 9,77 9,86 9,78
    2014-2015 DAMIAN RADU 9,96 9,97 9,97 9,97 9,96
    2015-2016 SAVIN ANDREI LORENZO 9,81 9,85 9,76 9,89 9,82
    2016-2017 CRISTIAN MIHNEA 10 9,91 10 10 9,97
    2017-2018 IACOB ȘTEFAN 9,87 9,91 9,94 9,88 9,90
    2018-2019 POPA TEOFANA 9,63 9,82 9,94 9,91 9,82
    2029-2020 CREȚU FABIAN 9,75 9,83 9,97 9,88 9,85
    2020-2021 BUJDEI ELIZA ANASTASIA 9,90 9,97 9,94 9,97 9,94
    2021-2022 AȘTEFĂNOAE MARIA 9,85 9,97 9,85 9,84 9,90
    2022-2023 MARȚIN ANDREEA 9,87 9,94 9,84 9,94 9,90
    2023-2024            
    2024-2025